Cennik

CENNIK – obowiązuje od 1.04.2022r.

Kurs kat. B ( skrzynia manualna ) - 2600 zł  ( z aktualną Kartą Dużej Rodziny – 2340 zł )

Kurs kat. B ( skrzynia automatyczna ) – 2600 zł ( cena obejmuje podstawienie samochodu na pierwszy egzamin )

Jazdy dodatkowe:

  • 80zł/h – dla kursantów z naszego ośrodka
  • 90 zł/h – dla kursantów z innych szkół

 Teoria dodatkowa:

  • 500 zł – zajęcia teoretyczne wraz z książką oraz CD z aktualnymi testami

 

 

Uczestnik kursu ma zagwarantowaną cenę przez okres 6 miesięcy. Jeżeli w tym okresie z własnej winy nie ukończył szkolenia i zdecyduje się na jego kontynuację a opłata za szkolenie wzrośnie to kursant jest zobowiązany do dokonania dopłaty wynikającej z nowego cennika.

 

BRAK UKRYTYCH OPŁAT !!!

 

Wybór szkoły nauki jazdy powinien być przemyślany decyzją popartą konkretnymi faktami. Wymaga to sprawdzenia kilku elementów jakie powinna posiadać każda szkoła nauki jazdy:
1) Salę przeznaczoną do prowadzenia zajęć teoretycznych, wyposażoną w stoliki i miejsca siedzące dla każdej osoby. W sali tej powinny znajdować się:  plansze ze znakami drogowymi, tablica do pisania, TV z odtwarzaczem DVD.
2) Do przeprowadzenia zajęć praktycznych wymagany jest utwardzony plac manewrowy wyłączony z ruchu pojazdów, na którym można wykonać każdy z manewrów przewidzianych w rozporządzeniu.
3) Co najmniej jeden pojazd do nauki jazdy w przypadku kat. B samochód osobowy o długości przekraczającej 3.5 m. Plusem dla szkoły jest posiadanie przynajmniej jednego samochodu, na którym odbywa się egzamin państwowy – aby kursanci mogli przyzwyczaić się do takiego pojazdu i nie byli zaskoczeni odmiennością niektórych detali.
Przede wszystkim musisz pamiętać, że właściwy wybór szkoły jazdy będzie procentował na egzaminie, a następnie podczas samodzielnej jazdy.
Nie daj się zwieść niskiej cenie, Pamiętaj, że cudów nie ma. Jeżeli cena za kurs jest niska, musi to odbyć się kosztem jakości. Jeżeli właściciel ośrodka oferuje niską cenę, to znaczy, że nie ma nic więcej do zaoferowania i jest zmuszony konkurować ceną.
Zadzwoń do kilku szkół nauki jazdy i dowiedz się jakie mają pojazdy, gdzie mieści się biuro, sala wykładowa i plac manewrowy, po czym odwiedź te miejsca. Pamiętaj, że przez telefon można wszystko upiękrzyć.
Sprawdź co dana szkoła  może Ci zaoferować poza gołym kursem. Wybierz ciekawą i rozbudowaną ofertę. Przekonaj się o zaangażowaniu danej szkoły jazdy w to, co robi i oferuje np. symulator do nauki jazdy bez ograniczeń.
Sprawdź wszystko co się da i porównaj – najszybciej i najlepiej zrobisz to przez internet – przy okazji porównasz strony internetowe kilku szkół.
Jeżeli wymaga to poświęcenia z Twojej strony bo ośrodek który wybrałeś jest oddalony od Twojego miejsca zamieszkania, nie rezygnuj z niego, lepiej poświęcić się i kilka razy dojechać, niż rozpocząć szkolenie pod domem a później żałować.
Najlepszym elementem jest polecenie szkoły nauki jazdy przez znajomych, którzy przeszli już kurs prawa jazdy w danej szkole i którzy zdali egzamin, nawet nie za pierwszym razem, znajomi są Tobie życzliwi. Tak naprawdę szkoła nauki jazdy jest elementem pośredniczącym.
Najważniejszy jest instruktor prowadzący, ponieważ to on ma nas przygotować do egzaminu, który jest jednym z najtrudniejszych egzaminów w życiu.
Pamiętaj, że tylko solidna i profesjonalnie prowadzona szkoła zrobi z Ciebie dobrego kierowcę.

SPRAWDŹ  NAS  Evolution

http://www.superprawojazdy.pl/bytom.htm

Podziel się na:
  • Google Bookmarks
  • Facebook
  • Drukuj